Fröccsöntő, gépkezelő munkatárs

Feladatok

  • Műanyag flakonfúvó- és fröccsöntőgépek beállítása, szerszámcserék lebonyolítása
  • Hibaelhárítás a gyártógépeken (elektronikus, folyamatirányítási, pneumatikus, hidraulikus hibák felismerése)
  • Részvétel új gyártóberendezések beüzemelésében és karbantartásában
  • Gépek, berendezések alapvető karbantartása, tisztítása
  • Minőség ellenőrzése és munkafolyamatok dokumentálása
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Műszakvezetői feladatok ellátása alkalomszerűen

Elvárások

  • Hasonló munkakörben/ műanyagipari üzemben szerzett gépbeállítói, gépkezelői tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó műszaki érzék, problémamegoldó képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • kiszámítható, stabil munkahely
  • bejelentett munkaviszony
  • teljes munkaidő
  • cafetéria 10.000 Ft / hó
  • 13-14. havi hűségjutalom lehetősége, egyéb bónuszok
  • utazási költségtérítés (üzemanyag támogatás vagy bérlet 100% térítés)
  • munkába járáshoz elektromos roller igényelhető

Az önéletrajzokat a  e-mail címre várjuk!